Rekrutacja do Żłobka i Przedszkola „Nutka Milutka”

na Rok Szkolny 2022/2023

żłobek, 3, 4, 5-latki i ZERÓWKA

Kontakt tel.: 885 223 000, 501 214 561

 

ORGANIZACJA

Przedszkole i Żłobek otwarte są w godz. 6.30-18.00. Placówka posiada przestronne sale i własny plac zabaw. Każda z sal przedszkolnych wyposażona jest w Centrum Badawcze oraz multimedialną tablicę interaktywną z projektorem. Prowadzimy własną kuchnię. Promowana jest zdrowa i smaczna żywność. W czasie dnia zapewniamy dzieciom 4 posiłki. W każdej sali znajduje się dostęp do wody źródlanej.

Projekty Badawcze są realizowane w godz. 9.00-12.00. Popołudniami odbywają się Kluby i zajęcia dodatkowe, które są tematycznie powiązane z danym Projektem Badawczym i potrzebami rozwojowymi dzieci. W ramach każdego Projektu Badawczego odbywa się minimum jedna wycieczka badawcza miesięcznie, wizyta eksperta oraz publiczna prezentacja.W zależności od Projektu Badawczego w trakcie roku szkolnego w przedszkolu pojawiają się różne instrumenty badawcze jak np. lupa czy mikroskop. Dziecko otrzymuje autorski Kuferek Badacza zawierający pomoce dydaktyczne do realizacji Projektów Badawczych na cały rok.

W żłobku grupa liczy do 12 dzieci. W grupie są dwie opiekunki dziecięce. W przedszkolu grupy liczą od 14 do 18 dzieci. W każdej grupie jest nauczyciel prowadzący i asystent nauczyciela.

Do dyspozycji rodziców są:

Rabat dla drugiego zapisanego dziecka: 10% Czesnego